Naszym priorytetem jest natychmiastowa wysyłka towaru możliwie najtańszym i najszybszym sposobem. Dlatego właśnie 90% towarów mamy w zasięgu ręki, sami je pakujemy i nadajemy. Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty w zależności od wyboru klienta przy składaniu zamówienia. Jeżeli zamówienie zostanie sfinalizowane do godziny 12 w dzień roboczy  - nadajemy przesyłkę tego samego dnia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierając przesyłkę kurierem otrzymasz towar nazajutrz (poza weekendem). Jeżeli decydujesz się na pocztę - przesyłka dojdzie po 1 - 3 dniach roboczych w zależności od tego czy wybierasz przesyłkę ekonomiczną czy priorytetową.

 

NIE WYSYŁAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM.


Pakując prezenty zabezpieczamy je adekwatnie do zawartości, ale zamawiając przedmioty ze szkłą lub o delikatnej konstrukcji prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera lub listonosza. W przypadku widocznych uszkodzeń - należy spisać odpowiedni protokół, który będzie podstawą do reklamacji.

 

Pamiętamy o środowisku, dlatego wykorzystujemy do pakowania materiały w których przesyłki przyszły do nas takie jak kartony lub folia bąbelkowa. 
Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wysłać prezent za granicę po uprzednim zaakceptowaniu przez kupującego kosztu wysyłki.

W przypadku przedmiotów o większych gabarytach - informacja o sposobie i cenie wysyłki jest zamieszczona w opisie przedmiotu. Podobnie jest w przypadku czasu oczekiwania na przedmioty na specjalne zamówienie (np spersonalizowana biżuteria)